Skip to content Skip to footer

Jak trávíme volný čas s komunitou?

Byl začátek listopadu a my jsme přemýšleli nad naším plánem na listopad. Věděli jsme, že chceme trávit více času s komunitou a zároveň si chceme odpočinout od kanceláře a načerpat inspiraci. Díky projektu “Let´s make Ukranian children smile again” od ERV pojišťovny jsme tedy uspořádali další akci s maminkami a dětmi a rozhodli jsme se vydat do KAFE A HRNKY.
 
Děti se začali před odjezdem pomalu shromažďovat, netrpělivě poskakovat okolo hostelu a vyčkávat odchodu. Po několika minutách jsme byli v kompletní sestavě a mohli jsme vyrazit na cestu. Děti se ptali celou cestu na různé otázky, některé děti si nikdy nevyzkoušeli malování na keramiku a tak byli zvědavé.
 
Vystoupili jsme na Malostranském náměstí a otevřel se nám pohled na velkolepý kostel sv. Mikuláše až se nám z toho pohledu zatočila hlava. Vydali jsme se do strmého kopce Nerudovi ulice a postupně jsme minuli jeden historický dům za druhým. Vstoupili jsme do brány keramického ateliéru a postupně se nám otevřel pohled do velkého prostoru plného barev, štětců a vůně hlíny.
 
Postupně jsme se pustili do malování hrnků, talířů a mističek. Ztratili jsme úplně pojem o čase a za chvilku se nám pod rukami začali rodit barevné krásy. Po chvíli nám vyhládlo a šli jsme se podívat do kavárny, kde jsme se zahřáli horkou čokoládou.
 
Moc děkujeme za tuto možnost ERV Evropská pojišťovna, Euro-Center Prague, s.r.o a Euro-Holding Center a těšíme se na další takové momenty.
Kafe a hrnky
sledujte nás