Skip to content Skip to footer
Moc děkujeme všem partnerům, kteří nám pomáhají naplňovat naši misi!

SK Meteor Praha

SK Meteor nám poskytuje prostory bývalého hostelu. Díky nim můžeme poskytnout lidem ubytování a zázemí.

Unicef

Unicef poskytl mimořádný grant, který nám umožňuje pokračovat v naší pomoci Ukrajinským uprchlíkům při integraci do české společnosti. Tyto aktivity nabízíme jak pro děti, tak pro dospělé.

Magistrát hlavního města Prahy

MHMP vděčíme za finanční a informační podporu při naší činnosti, zejména pak v rámci programu podpory ukrajinských uprchlíků a rozvoje sociální soudržnosti

Centrum Locika

Centrum Locika zajišťuje našim klientům psychologickou podporu a pro nás jako tým zajišťuje setkání, kde můžeme sdílet své úspěchy i neúspěchy.

Sananim

Moc děkujeme organizaci Sananim, která poskytuje psychosociální podporu našim klientům od začátku našeho fungování. Naší organizaci také poskytla vhled do problematiky fungování PR a fundraisingu.

Nadace VIA

Díky Nadaci Via a jejímu projektu „Z Ukrajiny mezi nás“ můžeme pokrýt provozní náklady se kterými se náš projekt pojí.

ERV Evropská pojišťovna

Díky ERV pojišťovně a jejich projektu „Vraťme úsměv dětem“ jsme mohli uspořádat několik výletů pro ukrajinské děti a jejich rodiče. A v budoucnu nás ještě několik výletů čeká.

Komerční banka – Nadace Jistota

Moc děkujeme Nadaci Komerční banky, a.s. - Jistota, která nám poskytla finanční podporu na psychologickou a sociální pomoc lidem z Ukrajiny, kteří u nás našli zázemí.

sledujte nás