Skip to content Skip to footer

Aktuálně nabízíme volné pokoje.

Přečtěte si, jak to u nás chodí, co nabízíme i jaká jsou pravidla. Pokud máte zájem, vyplňte prosím formulář dole na konci stránky.

ubytování

Kapacita ubytování je 30 dvou až třílůžkových pokojů. WC a sprchy jsou společné na patře, k dispozici jsou také dvě sdílené kuchyňky včetně nádobí nebo pračky.

vízum
Bezplatné ubytování nabízíme pouze těm, kteří prchají před válkou na Ukrajině a kteří jsou držiteli víza s dočasnou ochranou. Naše neplacené služby nejsou určeny pro držitele pracovního, studijního či cestovního víza. Další podmínkou neplaceného ubytování je také registrace výhradně na pražském KACPU, ne ve Středočeském nebo jiném kraji.
komunitní správa

Meteor pro Ukrajinu funguje na komunitním principu vzájemné pomoci. Naší prioritou je příjemné soužití založené na vzájemné toleranci a respektu. Co to znamená prakticky? Ubytování se například podílejí na úklidu společných prostor, účastní se společných setkání a pravidelných individuálních konzultací s týmem. Podmínkou poskytnutí ubytování je také absolvování vstupního pohovoru.

děti vítány

Vítány jsou u nás především maminky s dětmi, je zajištěn bezbariérový přístup s kočárkem, v patře je k dispozici malá dětská hernička. 

sociální služby

Pro zájemce jsou k dispozici setkání se sociálními pracovníky a odborníky na oblasti pracovních příležitostí, vzdělávání, ubytování i psycho-sociální podpory.

pravidla

Hosté se u nás řídí ubytovacím řádem. Mezi základní pravidla patří přísný zákaz kouření, požívání alkoholických nápojů nebo dalších drog, návštěvy jsou povoleny jen po předchozí domluvě a pouze v denních hodinách. 

bezplatná Wi-Fi

V obou patrech ubytovny je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

možnost parkování

K dispozici je omezené množství parkovacích míst pro osobní automobily ubytovaných.

čeština není podmínkou

Každý den jsme ubytovaným k dispozici nejen v českém jazyce. Domluvíte se s námi nejen také ukrajinsky, rusky nebo anglicky. Dvakrát týdně nabízíme bezplatné kurzy českého jazyka pro ubytované.    Opište prosím kód na obrázku
    [f12_captcha f12_captcha-905 captcha:image]

    sledujte nás